Wedstrijden

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen, Dames, Heren (40+ en 40-)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen, Dames, Heren (40+ en 40-)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Donderdag-instapkoers

Start: 19.15 uur
Eerste 40 min. gezamenlijk, daarna 20 min. open koers.
Inschrijfgeld €3,-
Licentie niet verplicht (meerijden is op eigen risico)

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugdomnium (tijdrit) HSV de Kampioen

1e onderdeel (tijdrit) Jeugdomnium 2020
Start: 10.00 uur

Meer weten »
HSV De Kampioen, Zijkanaal C Weg 6
Spaardam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugdomnium 2020 (criterium) ASC Olympia

2e onderdeel Jeugdomnium 2020 (criterium)
10.00 uur: Cat.A (1+2)
10.15 uur: Cat.B (3+4)
10.45 uur Cat.C (5+6)
11.15 uur: (Cat.7+Nwl.)

Meer weten »
Sportpark Sloten, Sloterweg 1045
Amsterdam,
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen, Dames, Heren (40+ en 40-)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Donderdag-instapkoers

Start: 19.15 uur
Eerste 40 min. gezamenlijk, daarna 20 min. open koers.
Inschrijfgeld €3,-
Licentie niet verplicht (meerijden is op eigen risico)

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Clubkampioenschap weg

10.00 uur - Jeugd
11.00 uur - Nwl. / Dames 50 km,
Senioren 80 km

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugd HRTC DOK (Hoorn)

10.00 uur: Cat.A (1+2)
10.15 uur: Cat.B (3+4)
10.45 uur Cat.C (5+6)
11.15 uur: (Cat.7+Nwl.)

Meer weten »
HRTC DOK, Guldemoldweg
Den Helder, 1785 PC
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen, Dames, Heren (40+ en 40-)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Donderdag-instapkoers

Start: 19.15 uur
Eerste 40 min. gezamenlijk, daarna 20 min. open koers.
Inschrijfgeld €3,-
Licentie niet verplicht (meerijden is op eigen risico)

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Kampioenschap van Amsterdam

Trimmers: 10.30 uur
Cat. C+D: 12.00 uur
Masters: 13.15 uur
Cat. B: 14.45 uur

Meer weten »
Sportpark Sloten, Sloterweg 1045
Amsterdam,
+ Google Maps

Kampioenschap van Amsterdam

Jeugd: 09.30 uur
Jun. + Dames Elite: 12.00 uur
Cat. A: 14.00 uur

Meer weten »
Sportpark Sloten, Sloterweg 1045
Amsterdam,
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen, Dames, Heren (40+ en 40-)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Donderdag-instapkoers

Start: 19.15 uur
Eerste 40 min. gezamenlijk, daarna 20 min. open koers.
Inschrijfgeld €3,-
Licentie niet verplicht (meerijden is op eigen risico)

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugd WTC Woerden

10.00 uur: Cat.A (1+2)
10.15 uur: Cat.B (3+4)
10.45 uur Cat.C (5+6)
11.15 uur: (Cat.7+Nwl.)

Meer weten »

Ronde van Uithoorn (KNWU)

10:30 uur: Masters 50+ (inschrijven via VBVN)
11:30 uur: Jeugd cat. 7/Nieuwelingen/Basisleden 14-16 jr.
13:30 uur: (C)-Sportklasse/Basisleden
15:00 uur: (B)-Amateurs/Junioren

Meer weten »
UWTC Uithoorn, Randhoornweg 90
Uithoorn, 1422 NE
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen, Dames, Heren (40+ en 40-)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Donderdag-instapkoers

Start: 19.15 uur
Eerste 40 min. gezamenlijk, daarna 20 min. open koers.
Inschrijfgeld €3,-
Licentie niet verplicht (meerijden is op eigen risico)

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugd ZWC-DTS

10.00 uur: Cat.A (1+2)
10.15 uur: Cat.B (3+4)
10.45 uur Cat.C (5+6)
11.15 uur: (Cat.7+Nwl.)

Meer weten »
Z.W.C. D.T.S., Zuiderweg 72B
Wormerveer,
+ Google Maps