Wedstrijden

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen/Junioren, Dames, Heren (A en B)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen/Junioren, Dames, Heren (A en B)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Dames(trainings)koers

Dames(trainings)koers
Start: 19.15 uur
Duur: 1 uur
Kosten: €3,-

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen/Junioren, Dames, Heren (A en B)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Dames(trainings)koers

Dames(trainings)koers
Start: 19.15 uur
Duur: 1 uur
Kosten: €3,-

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugd ZWC-DTS

Categorieën: alle
Starttijden:
Cat.A (1+2)
Cat.B (3+4)
Cat.C (5+6)
(7+Nwl.)

Meer weten »
Z.W.C. D.T.S., Zuiderweg 72B
Wormerveer,
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen/Junioren, Dames, Heren (A en B)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Dames(trainings)koers

Dames(trainings)koers
Start: 19.15 uur
Duur: 1 uur
Kosten: €3,-

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugd HRTC DOK (Hoorn)

Categorieën: alle
Starttijden:
Cat.A (1+2)
Cat.B (3+4)
Cat.C (5+6)
(7+Nwl.)

Meer weten »
HRTC DOK, Guldemoldweg
Den Helder, 1785 PC
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen/Junioren, Dames, Heren (A en B)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugd ARC Ulysses

Interclubwedstrijd Jeugd ARC Ulysses Amsterdam Noord Categorieën: alle Starttijden: Cat.A (1+2) Cat.B (3+4) Cat.C (5+6) (7+Nwl.) IC-wedstrijdkalender jeugd 2019 IC reglement jeugd 2018

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen/Junioren, Dames, Heren (A en B)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugd HSV de Kampioen (ploegentijdrit)

Ploegentijdrit
Categorieën: alle
Starttijden:
Cat.A (1+2)
Cat.B (3+4)
Cat.C (5+6)
(7+Nwl.)

Meer weten »
HSV De Kampioen, Zijkanaal C Weg 6
Spaardam,
+ Google Maps

Interclubwedstrijd Jeugd WTC De Amstel (afsluiting)

Afsluiting, uitreiking medailles
Categorieën: alle
Starttijden:
Cat.A (1+2)
Cat.B (3+4)
Cat.C (5+6)
(7+Nwl.)

Meer weten »
WTC De Amstel, Startbaan 3A
Amstelveen,
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen/Junioren, Dames, Heren (A en B)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps
NCK Dronten, De Rede 20
Dronten,
+ Google Maps

Dinsdagavondcompetitie

Nieuwelingen/Junioren, Dames, Heren (A en B)
Start: 19.15 uur, inschrijving vanaf 18.30 uur.

Meer weten »
Parcours ARC Ulysses, Beemsterstraat 654
Amsterdam,
+ Google Maps