Doe mee en maak onderdeel van iets bijzonders! Bij ARC Ulysses introduceren we met trots onze “Club van 100” – een exclusieve groep wielrenliefhebbers die het hart van onze club vormt! Als lid van de Club van 100 draag je direct bij aan de ontwikkeling van ARC Ulysses en help je de club vooruit.

Wat kun je verwachten?

  • De club van 100 heeft directe betrokkenheid bij belangrijke clubinitiatieven.
  • De club van 100 realiseert uit de inleg van de leden (€ 100,- per jaar) één of meerdere doelen die de vereniging helpen. Leden kunnen zelf ideeën inbrengen en motiveren
  • Je wordt uitgenodigd voor club evenementen.
  • Je kan in de zomer meerijden met de instapkoers op donderdagavond.
  • Jouw naam op de ARC Ulysses Club van 100 bord in de kantine

Laten we samen onze club versterken! Word nu lid van de Club van 100 en draag bij aan de toekomst van onze club. Word jij lid of ken je iemand die lid zou willen worden om onze club te steunen? Opa’s, oma’s, ooms, tantes, bedrijven.. Iedereen is van harte welkom!

Meld je aan via deze pagina voor meer informatie of neem spreek een van de bestuursleden aan op tijdens de trainingen of neem contact op per whatsApp of e-mail